Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🟢 De markten zijn gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Koninklijke Boskalis Westminster NV (BOSN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
Historische gegevens voor Boskalis Westminster. Probeer een andere zoekopdracht voor realtime-data over noteringen
32,82 0,00    0,00%
08/11 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0000852580 
  • Volume: 0
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 32,72 - 32,90
Boskalis Westminster 32,82 0,00 0,00%

BOSN Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Koninklijke Boskalis Westminster NV aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Rudi Favoreel1616956.25+92.74%
2Eduardo Noya Mouzo99555.56+69.67%
3Mikhail Gorbunov55480+47.87%
4Teoman111100+43.88%
5Hans Rozendaal333100+43.03%
6Rob Schie111100+30.16%
7Dubois Stéphane33266.67+27.24%
8Justo Jiménez111100+20.56%
9Joni Toivola111100+13.99%
10Maarten Bouwman111100+13.62%
11JeroenVW222100+10.35%
12Harry Slump111100+8.46%
13Mike Zhao111100+7.1%
14elly korse111100+6.89%
15Óscar Pérez22150+6.63%
16JEAN DELCOURT111100+6.23%
17robert garcia111100+5.37%
18Rick Boom111100+4.95%
19Peter Kersloot1000+4.59%
20Jeroen van Wensveen111100+4.23%
21Wim Leurs1000+4.15%
22Thwen AchtSieben111100+3.77%
23Femke Demortier111100+3.53%
24Titus Ten Kate111100+3.39%
25ajh de jonge1000+3.27%
26sotir dimovski111100+3%
27Ad Hart1000+2.7%
28Andre Verheyen1000+2.6%
29Anita Vacca333100+2.1%
30davide garulli111100+1.46%
31Marco Bakker111100+1.26%
32Alf Sanchez Ribes111100+1.05%
33Martin Kwant111100+0.74%
34Hermann Albrecht111100+0.37%
35Bernard SIEKIERA11000%
36Bart Otto22150-0.41%
37Dylan Stokman1100-0.6%
38Alex van Dooren1100-0.63%
39Thomas Smid1100-1.3%
40NJ van de Vuurst1100-1.54%
41Ruben Investing1100-1.85%
42Catia Romanò1100-1.99%
43Kurt Rosseel1100-2.17%
44Paul Weltman1100-2.22%
45stefaan siebens1000-3.9%
46juan pedro Jimenez1100-4.03%
47caroline de Buysere1100-4.91%
48Luc Arnould1100-6.68%
49Jon Tan3300-8.67%
50Arjen Verlaan1100-8.83%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies BOSN

Laat weten wat u vindt van Koninklijke Boskalis Westminster NV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Peter Vrancx
Peter Vrancx 04.03.2021 17:23
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koopwaardig genoeg aan deze prijs?
Julius de Wal
Julius de Wal 01.03.2021 17:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Iets mindere resultaten dan verwacht lees ik net. Ze verwachten een goed jaar!
Stijn Goris
Stijn Goris 01.02.2021 14:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
veel nieuwe orders binnen en mooie vooruitzichten voor de komende jaren. ik zie deze binnen dit en een jaar naar 30 euro gaan
Kurt Neven
Kurt Neven 20.01.2021 22:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
valt idd tegen , denk wegdoen 🤔
Julius de Wal
Julius de Wal 20.01.2021 22:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ja wegdoen denk ik ook
Kurt Neven
Kurt Neven 13.01.2021 13:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
tevreden van dit aandeel 🤔 ?
Kurt Neven
Kurt Neven 13.01.2021 2:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nog mensen die dit aandeel hebben 🤔 ?
Stefan Kuijt
Stefan Kuijt 13.01.2021 2:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Jaja , ik
Kurt Neven
Kurt Neven 08.01.2021 10:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ok , al een paar dagen ingestapt 😏
Kurt Neven
Kurt Neven 06.01.2021 20:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik interessant om nog in te stappen 🤔 ?
Julius de Wal
Julius de Wal 06.01.2021 20:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ING zet koersdoel op 31,50
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail