Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔥 Onze door AI geselecteerde aandelenstrategie Tech-titanen is in mei al 7,1% gestegen. Koop aandelen die HOT zijn.
KORTING van 40% benutten
Sluiten

BASF SE (BASFn)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
48,220 -0,220    -0,45%
24/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE000BASF111 
WKN:  BASF11
  • Vorig slot: 48,220
  • Open: 48,015
  • Dagbereik: 47,695 - 48,380
BASF 48,220 -0,220 -0,45%

BASFn Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het BASF SE aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Paolo Dodero222100+21.66%
2Anita Vacca52524790.38+18.38%
3Ignacio Salgado55480+16.99%
4Jose Maria Fernandez Sanchez111100+16.25%
5Georges Michel333100+16.12%
6Dimi Kara111100+15.84%
7Anastasia Solopova111100+15.12%
8Inga Zaurs65480+14.76%
9Tom Wolf111100+14.16%
10Giovanni Cruz33266.67+14%
11Julian Bme111100+13.71%
12アンドリュー ホードマン111100+13.47%
13Timo Hoffmann111100+12.96%
14Max Streiber111100+12.93%
15Alex Schmidt111100+12.85%
16Eloy Evangelio Cerdán111100+12.8%
17Алексей Силин111100+12.78%
18Eleonora Venti111100+12.74%
19Orhan Debe111100+12.71%
20Johannes Hoh33266.67+12.48%
21Harry Gunia111100+11.78%
22Alexandra Knauer111100+11.68%
23CARLA FERNANDES111100+11.53%
24Jānis Butāns333100+11.36%
25Dennis Rode54375+11.13%
26Waldemar Ruckgaber111100+11.13%
27Mattia Bertoldi333100+10.78%
28Joaquin Perez Ucedo111100+10.77%
29Martin Boschmann111100+10.73%
30Peggy Schmeink222100+10.56%
31Mirco Lenzen111100+10.34%
32Frederick Moock111100+10.03%
33Alexander Hofbauer111100+9.94%
34james burke24241770.83+9.87%
35Andrii Gregorchak333100+9.6%
36Financial Collapse111100+9.25%
37Luis de la Poza111100+9.15%
38Dragan Kelavic111100+9.04%
39Mike Pieri111100+8.88%
4077571.43+8.75%
41Lennart Altmann111100+8.63%
42Rico Klinger111100+8.6%
43Wwh dewever111100+8.49%
44Christian Starkow111100+8.12%
45Zana Arifin111100+8.05%
46Dany Ihns111100+8.04%
47Fait Accompli111100+7.87%
48Anna Scarpetta44375+7.81%
49stefano montanari33266.67+7.77%
50Sholpan Aghayeva111100+7.62%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies BASFn

Laat weten wat u vindt van BASF SE
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Bart Govaert
Bart Govaert 27.04.2022 16:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Positieve vooruitzichten. Energieneutraal plan, mooi dividend,… en vertrouwens aandeel.
Gert Kohler
Gert Kohler 04.04.2022 10:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Goed bedrijf met veel potentie
Simon Schrevens
Simon Schrevens 06.01.2022 0:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
kopen! rijk bedrijf
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail