Breaking news
Investing Pro 0
🚨 Onze pro-data onthullen dé winnaar van dit resultatenseizoen. Raadpleeg data.
Sluiten

Koninklijke BAM Groep NV (BAMN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
2,386 +0,054    +2,32%
02/02 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0000337319 
  • Volume: 685.896
  • Bied/laat: 0,000 / 0,000
  • Dagbereik: 2,346 - 2,388
BAM 2,386 +0,054 +2,32%

BAMN Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Koninklijke BAM Groep NV aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Arend Wolven55360+156.8%
2elly korse111100+96.86%
3Autrade Admin111100+79.97%
4Arie Theunis111100+68.96%
5Deniz Erdo111100+58.19%
6Michiel van den Burg111100+49.25%
7Nico Gacoms33266.67+46.09%
8Arie Gunter111100+45.04%
9Gerwin Tops22150+39.26%
10Rick Gijsbertsen222100+38.87%
11Tunay Kirat22150+37.96%
12dedek Ginalski222100+21.34%
13du mar111100+19.97%
14Dimitri De Backer222100+19.3%
15Ernst Smulders33266.67+15.93%
16Kris Rens22150+15.65%
17Martin Kwant33266.67+15.12%
18AR Hamid111100+12.69%
19Johan Kuijntjes32150+12.69%
20marcel stamps111100+11.73%
21Kevin Wauters322100+10.53%
22Romain Mayer111100+9.98%
23Hans Franken1000+9.64%
24Jules Verbist111100+9.62%
25Na Fo222100+9.04%
26Rik Goris111100+7.97%
27frans aertsen111100+7.39%
28Lars Sprooten1000+6.99%
29Autrade Admin111100+5.95%
30Yassine Ibrahim1000+5.85%
31Jitschak Nager111100+5.39%
32Cristian Lissenberg111100+5.34%
33Yaw Tung Mo22150+4.88%
34Rick van der Linde111100+4.55%
35jean claude soenen44250+4.16%
36Kees Heijnen111100+4.13%
37Richard Snip111100+3.72%
38wanchai lin111100+3.71%
39Dillen Louw22150+3.63%
40Niko Brouwer111100+3.6%
41Luna Reno111100+3.56%
42Jan Vos1000+3.55%
43René Zaal111100+3.37%
44Rino Passon111100+2.91%
45Jasper Ravelingien111100+2.8%
46Teunis Van Noort111100+2.33%
47Maarten Tsyen111100+2.06%
48Zen Zijlstra111100+1.98%
49Andrew Bailey111100+1.98%
50Gert Velden111100+1.88%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies BAMN

Laat weten wat u vindt van Koninklijke BAM Groep NV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 04.11.2022 16:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koers verlies Bam is waan van de dag, juist nu in Bam beleggen, niet voor daytraders! maar voor solide beleggers, na een tijdsbestek van een jaar, naar verwachting verdubbeling van de koers
moos dr
moos dr 02.11.2022 20:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
zeer slecht nieuw voor de BAM, stikstof besluit hoge raad. vandaag 7.7% er vanaf. nl wilt bouwen maar de overheid haar eigen regels zorgen er voor dat er niks meer gebouwd word. dit i.c.m. een aankomde crisis ver vandaan blijven.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 17.10.2022 11:47
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Bam, loos alarm!! kopen kopen kopen, voor een koersstijging van 50%
Nick Niemeijwr
Nick Niemeijwr 18.08.2022 11:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
begreep ik het goed? wordt dit jaar dividend uitgekeerd?
Peter Meindertsma
Peter Meindertsma 24.03.2022 10:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Eaarom zoveel omhoog ?
Jake KK
Jake KK 24.03.2022 10:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Door advies ING denk ik
Nick Niemeijwr
Nick Niemeijwr 12.11.2021 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
waar zou het heen gaan?
Mark Verstraete
Mark Verstraete 12.11.2021 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nick Niemeijwr
Nick Niemeijwr 12.11.2021 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
zou zeer mooi zijn
Sonny Crijns
Sonny Crijns 12.11.2021 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
5? op basis van wat? en binne welke tijdspanne?
Harold devries
Harold devries 12.11.2021 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Van de zomer schiet BAM als een pijl omhoog op weg naar €9.99!! Oléolé.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 20.08.2021 11:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De daling heeft te maken met de expiratie van de opties
John Rooijakkers
John Rooijakkers 19.08.2021 16:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wanneer zijn de kwartaalcijfers eigenlijk goed?
Jermaine Eikelboom
Jermaine Eikelboom 13.05.2021 14:54
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
doel is 3 liefst 4 ;)
dean castricum
dean castricum 13.05.2021 14:54
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Op termijn wellicht zelfs €5. Er moeten een miljoen huizen gebouwd gaan worden de a.s. 10 jaar
Sven Mulder
Sven Mulder 05.03.2021 11:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nu nog even door die 2.5 heen :)
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail