Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
🔥 De premium AI-aandelenselecties van InvestingPro: nu tot 50% korting BENUT DE SALE
Sluiten

Broadcom Inc (AVGO)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Broadcom volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
1.700,67 -5,28    -0,31%
12/07 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
1.706,49
+5,82
+0,34%
1:59:56 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 3.024.561
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 1.691,31 - 1.725,91
Broadcom 1.700,67 -5,28 -0,31%

AVGO Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Broadcom Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Amilcar Santos88675+33.55%
2Jay Patel111100+20.15%
3itzik gargi111100+20.02%
4Giora Kutz65360+19.96%
5Munima Siddika111100+19.94%
6Pavel Efros1110660+17.98%
7james burke1010770+17.9%
8Yang Wang111100+17.2%
9Carlos Gonzalez111100+16.68%
10우수 최111100+16.05%
11Alex Kolesnikov444100+15.84%
12γεωργιος γεωργιου111100+15.82%
13Bruce Young111100+15.53%
14Alisher Zhailauov111100+15.17%
15Zelimkhan Mamayev222100+15.07%
16VINUKRISHNAN Nair111100+13.74%
17Erik Esparza222100+13.48%
18Massimo Albero111100+13.41%
19Erick Azaf Perez Sanchez222100+13.21%
20Jay Kew111100+13.21%
21William PA111100+13.02%
22Luca Petrucci111100+12.84%
23Noe Yo111100+12.78%
24Lashawn Brown111100+12.77%
25Juan Chousa111100+12.76%
26Yury Kuchkin111100+12.69%
27Sergey Zarti111100+12.68%
28Kaushik Shah22150+12.37%
29Евгений Ситниченко22150+12.13%
30Will Hawrey111100+12.06%
31Александр Воронцов111100+11.9%
32Lorenzo Nicoletto111100+11.85%
33Isreal Nassi111100+11.79%
34Евгений Смирнов111100+11.75%
35TK KZ111100+11.7%
36Андрей Разумовский111100+11.7%
37Robert Hebel111100+11.66%
38ابو ناصر111100+11.62%
39Mario Hurtado111100+11.59%
40Alberto Zugazagoitia111100+11.58%
41Bartosz Wojdyla111100+10.49%
42Александр Романов22150+10.33%
43Гарик Аветисян111100+9.65%
44Александр boboshko111100+9.63%
45Simon Tognola111100+9.6%
46Роман Сергеевич111100+9.56%
47형철 김111100+9.52%
48Justin Hwang111100+9.23%
49Francisco Rubio111100+9.18%
50Grant Golden111100+9.18%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies AVGO

Laat weten wat u vindt van Broadcom Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Hans van Breugel
Hans van Breugel 17.06.2024 17:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Paar jaar geleden rond 300 ingestapt. Al eerder wat winst genomen, nu weer. Voor Nvidea was ik te laat, maar dit aandeel heeft veel goed gemaakt.
Harry Postma
Harry Postma 14.06.2024 21:23
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Een stock split op komst: 1 > 10. Is dit de eerste stock split bij Broadcom?
Hans van Breugel
Hans van Breugel 14.06.2024 21:23
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Volgens mij wel. Zal het invloed hebben op de koers?
Harry Postma
Harry Postma 23.05.2024 1:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Op naar €1500 nu NVidia wederom geweldige resultaten waarmaakt.
Harry Postma
Harry Postma 08.03.2024 17:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Broadcom resultaten zijn wederom boven verwachting. Als ik het goed begrijp is VMWare nog buiten beschouwing gelaten. En nu afwachten hoe de koers hierop reageert het komende kwartaal.
Harry Postma
Harry Postma 06.03.2024 23:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Toch weer bij gekocht. Nu maar hopen dat de resultaten daadwerkelijk goed zijn, nu met VMWare erbij.
Hansjoh21
Hansjoh21 24.01.2024 17:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Richting 1300 nu, niet normaal. Vorig jaar deel winst genomen, staat weer op hetzelfde bedrag.
Harry Postma
Harry Postma 11.12.2023 16:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dan toch de $1000 gepasseerd. Het is maar een getal, maar wel een mooi rond getal :-)
Hansjoh21
Hansjoh21 11.12.2023 16:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Echt niet normaal, jaar of 3 geleden aangeschaft, maar wat een grafiek..
Harry Postma
Harry Postma 11.12.2023 16:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
En heel rap zelfs over $1100 👍
Harry Postma
Harry Postma 07.12.2023 20:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Van Broadcom even naar VMWare (wegens het fusie-voordeel) en dus weer terug bij Broadcom. Gewoon een goed aandeel. Ik ben erg benieuwd naar de kwartaalcijfers van vandaag en de toekomst van de groter geworden Broadcom.
CHRIS VAN DAELE
CHRIS VAN DAELE 02.02.2021 21:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
iemand een idee hoe hoog hij zal gaan ?
ozan avci
ozan avci 02.02.2021 21:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
makkelijk naar de 500 dollar
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail