Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Aurora Cannabis Inc (21P1)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
5,850 +0,156    +2,74%
17:06:00 - Vertraagde Data. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  CA05156X8843 
S/N:  A2P4EC
  • Volume: 64.496
  • Bied/laat: 5,851 / 5,889
  • Dagbereik: 5,505 - 5,880
Aurora Cannabis 5,850 +0,156 +2,74%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Peggy Schmeink111100+100%
2Hermann Albrecht13131184.62+80.61%
3Dirk Keuerleber55480+69.48%
4Cecilia Albanese111100+52.8%
5Marcel Wedell111100+49.02%
6Paul Chmielewski111100+46.97%
7Christian Friedu111100+40.78%
8Anshul Mehta111100+36.5%
9Carsten Wildenhues222100+33.35%
10Toni Tur22150+31.57%
11Jack Tyr111100+31.37%
12Florian Sachse111100+31.25%
13Bernd Schaller111100+30.64%
14Tobias Horn111100+28.99%
15Michael Herrmann111100+28.7%
16Jimi Boumans111100+28.67%
17Michael Leibundgut22150+28.02%
18Fab And111100+25.44%
19Fred Dering111100+23.61%
20Sven Funder111100+20.09%
21Fritz Bergmann111100+19.85%
22mauro masetto222100+19.39%
23Nicolas Ritter111100+19.11%
24Adrian Rabenstein22150+17.94%
25Daniel Prenninger33266.67+17.15%
26Andreas Grecko111100+15.89%
27Maximilian Winter111100+15.54%
28Alessandro Mazzocca111100+14.95%
29Dima Korinny111100+14.19%
30New Customer111100+12.56%
31vincenzo amato222100+10.96%
32Abdullah Örcün111100+10.82%
33Yunus Gürbüz111100+10.63%
34Ludovico Nonini111100+10.37%
35Michael Alzmann111100+10.28%
36Matthias Dallmann111100+9.65%
37Tumu Austine111100+9.04%
38Dominik Baron33266.67+8.88%
39Rico Tauscher44375+8.68%
40Toni Lück111100+7.63%
41jose carrasco111100+7.63%
42Daminika Makrak211100+7.59%
43Salvatore Tutino22150+7.5%
44Constantin Fillipp111100+7.46%
45Ilja Jegel111100+7.15%
46Daniel Cerhak22150+7.06%
47Denny Hafermann111100+6.95%
48Ouail Marroun111100+6.63%
49GertJan Eyckens111100+6.63%
50Sven Grau111100+6.45%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ACB

Laat weten wat u vindt van Aurora Cannabis Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Martin Stelten
Martin Stelten 05.03.2021 17:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
tijd om weer flink te stijgen.hey gamestopmannen, doe eens aurora.
Dennis Dennis
Dennis Dennis 04.01.2021 16:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat mis ik ?
Ozzie Oo
Ozzie Oo 18.05.2020 23:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik begrijp niet waarom? dat ze het aandeel duurder hebben gemaakt door aandelen samme te voegen .ik had eerst 1000 nu heb ik 83 .denk dat het veel zou stijgen als het dubbeltjes aandeel was .
joe tilburg
joe tilburg 18.05.2020 23:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
reverse split 12/1
max de jong
max de jong 18.05.2020 23:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
als penny stock waren ze waarschijnlijk hun nyse beurs notering kwijt geraakt van daar de reverse split.
Nikodemus II
Nikodemus II 18.05.2020 23:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik had er voor 3000€ aan stuks aan nu moeten ze naar 196€/ aandeel gaan om break even te draaien
Razien Goelmohamed
Razien Goelmohamed 15.05.2020 16:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
interessant, omzet stijging en cannabis voor covid?
Gerwin Hendriks
Gerwin Hendriks 12.05.2020 19:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Splitsing van de aandelen
Tim Hendrikx
Tim Hendrikx 11.05.2020 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat is er hier aan de hand?
David Severing
David Severing 11.05.2020 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Reverse splitting stock
Gerwin Hendriks
Gerwin Hendriks 11.05.2020 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Splitsing
Bracke Kristof
Bracke Kristof 11.05.2020 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Is dat goed of slecht voor ons aandelen/geld?
David Severing
David Severing 11.05.2020 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ligt er aan hoe je er naar kijkt. Mijn 20 aandelen zijn nu 1 aandeel geworden
Kevin Dean
Kevin Dean 11.05.2020 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koopje
Nathan Simons
Nathan Simons 25.03.2020 22:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koopje.
alex Buttema
alex Buttema 10.01.2020 21:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom is er niks op internet te vinden van waarom dit zo zakt.
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 10.01.2020 21:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Staat er wel. Meestal aan het einde van de dag (internet)
Cedric Sels
Cedric Sels 10.01.2020 21:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Krijgen van verschillende grote banken geen lening en krijgen slecht advies van investeringsmaatschappijen
Cedric Sels
Cedric Sels 10.01.2020 21:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Al een keer gelezen dat ze nog wel zouden kunnen doorzakken tot 1 C$
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 10.01.2020 21:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Klopt
Guido de Lacher
Guido de Lacher 10.01.2020 21:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
bijkopen
Marc Kuys
Marc Kuys 09.01.2020 18:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Geen enkele grootbank wil weet steunen.
Thomas Oudebrouckx
Thomas Oudebrouckx 25.12.2019 12:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
enkel negatief nieuws ;- de shall las firms onderzoekt valse of misleidende verklaringen- bouw faciliteit in Denemarken stopgezetwat gaan jullie doen ? toch nog hopen ?
len vd
len vd 24.12.2019 16:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
acb is voor de vuilbak, het beleid heeft hun hersens verloren. heb er toch wat mee verdiend
Marc Kuys
Marc Kuys 23.12.2019 17:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het is nu of nooit.Ik koop bij maal 3
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 23.12.2019 17:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Lees jij geen nieuws? Geen winst voor juni 2021! Tenzij er iemand om de hoek komt met geld. Onbeteouwbare partner geworden.
Marc Kuys
Marc Kuys 23.12.2019 17:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
je zou meer moeten weten, steeds meer landen gaan legaliseren, 67 percent zijn bull.Ik zit het aandeel niet meer dalen. Wall street gaat op enkele jaren van 17000 naar 28000.NIET normaal toch. 2020 wordt een crashjaar , cannabis top
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 23.12.2019 17:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc Kuys crashjaar of cashjaar
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 23.12.2019 14:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Echt een top zet van acb om die Mr. Peltz “in te zetten”! Echt een meerwaarde. Alleen maar naar beneden gegaan en totaal geen meerwaarde voor dit aandeel.
Marc Kuys
Marc Kuys 21.11.2019 16:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Daar gaan we.4.20 zit er in binnen 6 weken.
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 21.11.2019 16:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 21.11.2019 16:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Duurt nog een klein half jaartje ;)!
Tim Hooks
Tim Hooks 21.11.2019 0:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik lees hier dat een hoop mensen de nabeurs intressant vinden. Als je het mij zou vragen kun je je beter verdiepen in de intrinsieke waarde en de plaats op de markt in de desbetreffende sector.
Tim Hooks
Tim Hooks 21.11.2019 0:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik zie hier helemaal geen reden om dit aandeel te kopen. Denk zo ie zo dat de cannabis aandelen geen succes gaan worden!
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 15.11.2019 22:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het wordt tijd dat terry booth zijn spullen pakt. Zijn tijd is geweest! Nieuwe ronde nieuwe mensen.
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 15.11.2019 17:12
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wanneer gaat meneer Peltz enige bijdrage brengen aan het aurora geheel? Wat een poppenkast die man!
Gerwin Hendriks
Gerwin Hendriks 14.11.2019 14:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vandaag cijfers
Martin Nekeman
Martin Nekeman 07.11.2019 19:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
helaas.... nog niet
LJ Waltman
LJ Waltman 07.11.2019 19:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc Kuys
Marc Kuys 01.11.2019 16:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De bodem is bereikt
Vorige antwoorden weergeven (1)
Marc Kuys
Marc Kuys 01.11.2019 16:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
toch wel we zijn vertrokken
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 01.11.2019 16:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc Kuys
Marc Kuys 01.11.2019 16:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Is onterecht afgestraft. Massaal aankopen zou ik zeggen. Ze hebben NIETS TE maken met de Vapers die met de samenstelling van de vloeistoffen experimenteren en sterven.Auro is het aandeel voor medicatie niet voor e sigaretten.
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 01.11.2019 16:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc Kuys nee klopt ook en geef u gelijk, maar dit is de werkelijkheid helaas. Ik heb ook al drie keer “extra” geïvesteerd en heeft (nog) geen zin gehad.
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 01.11.2019 16:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kevill van Wingerden duurt nog 1 jaar voordat ze weer een beetje naar boven kunnen kijken. Ik investeer voor de lange termijn. Ik hoop dat het goed komt.
Edwin Boer
Edwin Boer 18.10.2019 17:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Amerika dumpt ze weer rond 15.30 bijna elke dag zelfde liedje
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 18.10.2019 17:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Scherp!
Edwin Boer
Edwin Boer 18.10.2019 16:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Januari gok ik als de Bankiers hun Bonus krijgen in de VS ...vorig jaar hebben ze hem ook laten zakken Vanaf oktober tot dec... kunnen ze zich weer goedkoop inkopen ..Dus verwacht pas weer een flinke steiging midden/eind Januari 2020
Marc Kuys
Marc Kuys 17.10.2019 11:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De trein vertrekt mis hem niet
Kevill van Wingerden
Kevill van Wingerden 17.10.2019 11:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nee hoor. Vanaf volgend jaar pas.
Marc Kuys
Marc Kuys 17.10.2019 11:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het aandeel is op bodemkoers opening deze middag + 5 procent. Koers gaat teru naar 12 euro.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail