Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

ASR Nederland NV (ASRNL)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
38,61 +0,11    +0,29%
02/12 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0011872643 
  • Volume: 493.176
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 37,99 - 38,73
ASR Nederland 38,61 +0,11 +0,29%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Rafael Fernandez Schez111100+10.23%
2Jonatan Martinez111100+10.09%
3Jose Mave111100+7.34%
4Kacper Uljarczyk111100+5.74%
5Sami Sami111100+5.72%
6Johannes Elzinga111100+5.69%
7Anita Vacca333100+2.21%
8Pk Go111100+1.92%
9Maryam el bouzidi111100+1.81%
10Clement Coenen22150+1.06%
11David Groombridge111100+0.69%
12Karin Scheele111100+0.03%
13hollants patrick22150-2.5%
14M G1100-3.39%
15arthur dent1100-3.93%
16Thomas Quemeneur1100-4.26%
17Thomas Good1100-4.73%
18Laurentino de los Ríos1100-5.9%
19Koen van den Brink1100-8.2%
20Alfonso Indurain1100-10.32%
21Rinus van Haperen1100-10.7%
22Daniel Negusse1100-25.42%
23Salvis Lapins2200-25.58%
24Maurice Mizero1100-27.46%
25Bob Witjas1100-28.24%
26Ivan Santos1100-28.24%
27marcial martin1100-28.55%
28Oriol Colomer1100-29.62%
29Wwh dewever1100-31.01%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ASRNL

Laat weten wat u vindt van ASR Nederland NV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Kurt Neven
Kurt Neven 13.10.2021 16:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
roerende voorheffing in Nederland en België dan nog interessant voor dividend 🤔 ?
BB King
BB King 24.07.2021 9:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Paar weken geleden opgepakt en gaat vooralsnog goed omhoog,mede door zijn zeer goede dividend een blijvertje in mijn portefeuille waarschijnlijk.
Bram Al
Bram Al 09.06.2021 11:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
back to 38!
Vorige antwoorden weergeven (13)
Hermanus Driver
Hermanus Driver 09.06.2021 11:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Sinds de start van dit jaar schat ik de winst op Ahold (dividend en koersstijging samen) op zo een 7,50 % op 6 maanden. Momenteel bouw ik daar de positie af om te investeren in ICAG maar daar ga ik enkel voor de koerswinst ..., een evenwichtige mix van divendaandelen en groeiaandelen is mijn betrachting
Hermanus Driver
Hermanus Driver 09.06.2021 11:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Correctie Mister : sinds 2010 kocht / verkocht ik tot een 2-tal jaren geleden dat Commodiefonds. Na de coronadip crashte het mee met de rest, staffelde ik nog eens bij en verkocht dan een half jaar geleden alles van dit fonds om te starten met individuele aandelen, dit is de juiste uitleg
Mister Wonderfull
Mister Wonderfull 09.06.2021 11:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
5 tot 10% is zeer reeel en gewoon een heel goed rendement tov geld meenemen naar de banken voor spaargeld!
Mister Wonderfull
Mister Wonderfull 09.06.2021 11:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hermanus Driver Dat is ook mijn benadering
Mister Wonderfull
Mister Wonderfull 09.06.2021 11:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hermanus Driver Nee die adviezen kreeg ik in December/Januari pas en ik had moeten luisteren toen
dean castricum
dean castricum 12.05.2021 16:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kan iemand mij vertellen wat de groeiverwachtingen zijn van dit aandeel?
Swing Trader
Swing Trader 22.08.2020 10:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
159808474457597.jpg
Op naar 31.16 als de middenlijn het houd...
René Zurel
René Zurel 15.06.2020 21:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Een top bedrijf
HKNL ZOO
HKNL ZOO 12.12.2019 16:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Verkopen
hollants patrick
hollants patrick 28.09.2017 14:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
jpm werpt een bommeke en ubs koop goedkoop
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail