Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔎 Bekijk NVDA ProTips voor informatie over risico's en rendementen. KORTING van 40% benutten
Sluiten

ASM International NV (ASMI)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
554,80 -2,80    -0,50%
23/02 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0000334118 
  • Volume: 108.347
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 552,50 - 564,00
ASMI 554,80 -2,80 -0,50%

ASMI Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het ASM International NV aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Mo Sa111100+41.74%
2Kari Knapen111100+39.32%
3Frans Coninckx222100+30.64%
4Gerr Duits22150+25.81%
5新宇 孙222100+21.67%
6Casper Verhoeven1111763.64+20.26%
7Sabo333100+18.42%
8Arend Wolven33133.33+16.31%
9Daniel Vinck222100+16.29%
10Doreen Lim33266.67+14.69%
11Hayo Feijter111100+13.58%
12ashok mohanta22150+13.41%
13Kees Heuvel111100+13.09%
14Willy Janssen111100+9.98%
15wanchai lin43266.67+9.82%
16Thijs Udo111100+9.75%
17Paul Schrijvers111100+9.03%
18Jan Pieter ter Bruggen111100+8.73%
19Ernst Jansen111100+8.65%
20Kenneth Su111100+8.58%
21marcel stamps222100+7.96%
22Mike Zhao211100+6.21%
23Antony Auvray111100+5.78%
24Tobias Vo1000+3.42%
25Hilde De Groote111100+3.05%
26Cristian Lissenberg111100+2.86%
27Jian Su111100+2.83%
28Wesley Frans111100+2.64%
29Chris Maas111100+2.03%
30Hermann Albrecht111100+1.82%
31Pieter Berteloot1000+1.39%
32Jan Verkerk111100+0.87%
33Erol Akinci111100+0.55%
34jerome deso111100+0.02%
35Remco de Weerd1100-0.09%
36Marjan Huisman1100-0.24%
37Robbert Kuipers44125-0.78%
38nerijus nerijus1100-0.95%
39Davy Janssen1100-0.96%
40Johan Bossuyt1100-1.13%
41Martin Kwant1100-1.2%
42JeroenVW1100-1.3%
43Stijn Kitsz1100-1.39%
44Arjun MB1100-1.8%
45peter Florijn1100-2.04%
46antonio spiezia1100-2.32%
47Herwig van der auwera1100-4.39%
48Thomas de Koning1100-4.73%
49philippe kessler22150-5.11%
50Nicolas DUNOGUES1100-5.33%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ASMI

Laat weten wat u vindt van ASM International NV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 20.02.2024 19:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
27 februari 2024 ASMI: 4e Kwartaalcijfers 2023 - 18:00
Paul Boonstra
Paul Boonstra 18.01.2024 15:39
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Krijg nu op 491 +6% last van hoogtevrees. Verkopen?
Paul Boonstra
Paul Boonstra 04.12.2023 17:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Is 444 -7% niet wat overdreven. Nog 20 minuten tegaan. Koop-je?
Paul Boonstra
Paul Boonstra 24.10.2023 19:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ASM International heeft in het derde kwartaal van 2023 een hogere omzet behaald dan voorzien. Dit bleek dinsdag nabeurs uit de cijfers van de hafgeleiderspecialist.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 24.10.2023 19:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
❤️Tech. Nu 429.
Trudy Raats
Trudy Raats 27.09.2023 9:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik denk dat ik mijn aandelen asml maar omwissel voor asmi
Willem de Boer
Willem de Boer 27.09.2023 9:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zou ASMI apart erbij kopen ?
Trudy Raats
Trudy Raats 27.09.2023 9:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
dank voor de tip
Paul Boonstra
Paul Boonstra 26.04.2023 9:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ASM International waarschuwde dinsdag dat de jaaromzet minder hard zal groeien dan eerder voorzien 302 - 12%🫣
Paul Boonstra
Paul Boonstra 26.04.2023 9:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het kan niet op. Zo lijkt het. Op 439 verkocht. Aex 764.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 26.04.2023 9:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nu 380 koop-je. In de eerste week van Oktober(vorig jaar) spoot dit aandeel omhoog.🤔
Paul Boonstra
Paul Boonstra 18.01.2023 16:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ASMI meldde gisteravond terloops dat de omzet over het vierde kwartaal fors hoger uitvalt dan verwacht. Teruglopende tekorten in de aanvoerketen hebben eraan bijgedragen dat ASMI meer chipmachines kon produceren en verschepen dan het bij de derdekwartaalcijfers inschatte. Nu 315.80 +10%. 
Frits Wening
Frits Wening 31.10.2022 10:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
WPA en K/W-ratio staan onjuist vermeld ! @https://investing.com
Frits Wening
Frits Wening 31.10.2022 10:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Winst en K/W-verhouding staan foutief vermeld. @https://investing.com
Jorrit van der Velde
Jorrit van der Velde 26.10.2022 17:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Er staat er nog geen winst gerapporteerd? @https://investing.com
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail