Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
🔥 De premium AI-aandelenselecties van InvestingPro: nu tot 50% korting BENUT DE SALE
Sluiten

Amazon.com Inc (AMZN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
179,96 +1,14    +0,64%
12/07 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  US0231351067 
S/N:  906866
  • Volume: 3.353
  • Bied/laat: 177,76 / 178,08
  • Dagbereik: 178,26 - 179,96
Amazon.com 179,96 +1,14 +0,64%

AMZN Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Amazon.com Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Leon Stuenkel111100+41.91%
2Ioan Ripa111100+38.34%
3Nicolas Schäfer111100+36.83%
4Hermann Albrecht333100+8.23%
5Hari Kneidinger111100+6.14%
6René Böth111100+5.47%
7Victor Mata111100+4.99%
8Julius Hirschberg111100+4.98%
9Leo Hambeck211100+4.94%
10Simon Jungfels111100+4.68%
11ziya yılmaz55360+4.04%
12monika gimbel22150+3.81%
13Eivind Larsen111100+3.62%
14Tay Ko111100+2.74%
15robert kirchenstein111100+2.57%
16Hermann Albrecht111100+2.36%
17tilkempf Sonido111100+2.27%
18Lorenzo Bonazelli111100+1.99%
19Kayne Oneil111100+1.92%
20Pietro Gandino111100+1.8%
21Henry Enders111100+1.53%
22Michael Reichert111100+1.33%
23Steffen Lösch111100+1.23%
24Daniel Meyer111100+1.18%
25Nie Mand111100+1.03%
26Sascha Klesius1000+0.42%
27Raffaele Rinaudo111100+0.32%
28Lara wlddd111100+0.31%
29Amin Sa111100+0.2%
30Milan Kanani111100+0.17%
31Hans Dampf111100+0.01%
32Gio Bellone11000%
33Ago Bravo1100-0.07%
34Yesenia Usieda1000-0.24%
35Two Gamer1000-0.24%
36Chris Jung1100-0.29%
37max Cohn1100-0.48%
38Manuel Marino1000-0.5%
39Unal ozsoy1100-0.69%
40Dominik Metz1100-1.55%
41Iulian Murariu1100-1.66%
42Rodrigo Ābelītis2200-3.9%
43diana balint2200-4.91%
44Marco Herrera2200-7.4%
45Alexander Stapper1100-7.43%
46Sergejs Macko1100-9.45%
47ivo bonaldo33266.67-32.45%
48Frank Reichert1100-33%
49sancho san33266.67-33.66%
50Lukas Schulz1100-34.6%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies AMZN

Laat weten wat u vindt van Amazon.com Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Tony De Witte
tonydw 12.07.2024 8:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Amazon.com: TD Cowen verhoogt het koersdoel naar 245 dollar van 225 dollar en verwacht een stijging van de inkomsten van het bedrijf in het tweede kwartaal.
Tony De Witte
tonydw 15.09.2023 17:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Amazon neemt magazijn in hoofdstad van Mexico in gebruik Amazon: de e-commerce gigant nam gisteren zijn grootste last-mile delivery center in Latijns-Amerika, een magazijn in de hoofdstad van Mexico, in gebruik. De nieuwe vestiging in Mexico-Stad, met een oppervlakte van 30.000 vierkante meter, is het grootste "leveringsstation" in Latijns-Amerika voor Amazon, waarmee wordt verwezen naar magazijnen die gespecialiseerd zijn in leveringen aan consumenten. Amazon heeft ook grotere magazijnen die bekend staan als "fulfillment centers", die meer dan 92.900 vierkante meter groot kunnen zijn
Tony De Witte
tonydw 04.08.2023 8:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het operationele resultaat van Amazon kwam in het tweede kwartaal van 2023 uit op 7,7 miljard dollar, van 3,3 miljard dollar in dezelfde periode een jaar eerder. Amazon rekende vooraf op een operationele winst van 2,0 tot 5,5 miljard dollar. Onder de streep resteerde voor Amazon een winst van 6,7 miljard dollar of 0,65 dollar per aandeel, waar analisten geraadpleegd door FactSet uitgingen van een nettowinst van 3,6 miljard dollar of 0,35 dollar per aandeel. Een jaar eerder kwam er nog een verlies van 2 miljard dollar in de boeken. Alle divisies van de e-commerce dienstverlener, met ook een grote cloud-divisie, lieten groei zien, met als uitschieter de inkomsten uit advertenties met een stijging op jaarbasis van 22 procent.
mimoun gmail
mimoun gmail 04.08.2023 8:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
klaar voor een mooie stijging
Pepijn Bergwerf
Pepijn Bergwerf 22.12.2022 19:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat een korting nu denk ik ? Elke keer weer een stukje bij koop
L.J. Voorthuijzen
L.J. Voorthuijzen 22.12.2022 19:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koers winst nog steeds 78. Blijft een veel te duur aandeel
Can Demir
Can Demir 28.10.2022 9:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
AMZN is meer dan 45% gedaald. Ja resultaten zijn slecht maar amazon azal beter doen in toekomst. Er is bijna geen competitie en inflatie zal niet eeuwig hoog blijven en mensen zullen toch in toekomst onlione bestellen. Het is nu mooi koop moment als longterm investeerder bent. Ik ga amazon op 86.50 kopen voor minimaal 10 jaar vast.
Tony De Witte
tonydw 05.08.2022 15:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Amazon neemt iRobot over voor 1,7 miljard dollar, inclusief schulden. Dit werd vrijdagmiddag bekendgemaakt door beide bedrijven.Amazon betaalt 61 dollar per aandeel iRobot, wat een premie betekent ten opzichte van de slotkoers op donderdag van 49,99 dollar.- Advertentie -De transactie is onderhevig aan goedkeuring van de aandeelhouders van iRobot en de toezichthouders.iRobot produceert onder meer robotstofzuigers. Na voltooiing van de overname blijft de huidige CEO Colin Angle aan het roer van het bedrijf. Wel gaan 140 banen, zo'n 10 procent van het personeelsbestand, verloren door de overname.IRobot kwam vanmiddag ook met kwartaalcijfers. In het tweede kwartaal daalde de omzet van 365,6 miljoen tot 255,4 miljoen dollar. Analisten geraadpleegd door FactSet rekenden op 304,4 miljoen dollar.
Tony De Witte
tonydw 30.07.2022 16:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gisteravond was het de beurt aan Amazon (+12% nabeurs) om zijn resultaten voor te stellen. De omzet steeg met 7% op jaarbasis tot 121,23 miljard dollar, terwijl op 119,09 miljard dollar gemikt werd. Zonder wisselkoerseffecten steeg de netto-omzet zelfs met 10%. Het bedrijfsresultaat lag met 3,3 miljard dollar ook veel hoger dan de (lage) verwachtingen van 2 miljard dollar. KBC AM . KBC Asset Management blijft van oordeel dat Amazon goed gepositioneerd is als marktleiderin e-commerce en public cloud en hanteert een “Kopen”-aanbeveling en een koersdoel van 200 dollar
Jens Vanfleteren
Jens Vanfleteren 29.07.2022 10:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat is deze voorbeurs opeens?
Tony De Witte
tonydw 06.06.2022 15:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
20 aandelen voor 1 oude.
Bram Al
Bram Al 29.04.2022 19:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
amazon nog een paar weken en dan is er geen stocksplit meer nodig
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail