Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🟢 De markten zijn gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Allianz (ALVG)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
253,80 -3,00    -1,17%
14/06 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0008404005 
S/N:  840400
  • Volume: 6.686
  • Bied/laat: 253,10 / 253,60
  • Dagbereik: 252,10 - 257,70
Allianz 253,80 -3,00 -1,17%

ALVG Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Allianz aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Markus Siegl36362877.78+21.82%
2jachy josh28281760.71+18.77%
3klaus kracher87457.14+14.18%
4JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ44375+10.64%
5László Popescu111100+10.03%
6Paolo Pelino111100+9.42%
7Carsten Kleinz111100+8.94%
8Yannick manuel111100+8.73%
9Michael Gunzelmann111100+8.72%
10Thomas Roskop111100+8.62%
11Mar Rüth111100+8.62%
12Daniel Cao111100+8.55%
13Mario Marinov111100+8.45%
14Ammar Khalifa111100+8.39%
15Bernd Richter222100+8.34%
16mauro nardozza333100+8.17%
17Diana Mazuera111100+8.11%
18belcem sakmani111100+8.1%
19Carlos Hontañon Velarde111100+8.02%
20Julian Wittmeier111100+8%
21Kanil Wrobel111100+7.94%
22abdul rahman111100+7.72%
23Fabian Rodriguez111100+7.49%
24Jon Wick111100+7.49%
25Andrius Krajinas111100+7.46%
26Edoardo Longoni111100+7.38%
27Drew Meecham111100+7.32%
28fytopoker fytopoker222100+7.3%
29mary koorn111100+7.12%
30Angelo Colombo111100+7.08%
31Hans Dampf111100+7.07%
32Pete Bern111100+7.01%
33Paul Richter111100+6.98%
34Andrzej Jackiewicz111100+6.98%
35Stefan Schmidt44375+6.92%
36Pablo Hernandez111100+6.74%
37Tino Lauck111100+6.58%
38Timothy Dwyer111100+6.53%
39Rene Woldmann111100+6.53%
40Julia Lung111100+6.48%
41Javier Martin Aguirre111100+6.42%
42Sintia Vargas111100+6.33%
43Đỗ Quỳnh111100+6.25%
44Jefferson Miranda111100+6.19%
45Christopher Muñoz111100+6.14%
46Jan Willems111100+6.11%
47Oleg Michel111100+5.99%
48Matias Francione111100+5.98%
49ESTEBAN LOPEZ DE DICASTILLO111100+5.92%
50Michael Angerer111100+5.89%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ALVG

Laat weten wat u vindt van Allianz SE
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail