Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Akzo Nobel NV (AKZO)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
98,80 +1,90    +1,96%
27/10 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0013267909 
  • Volume: 779.834
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 96,66 - 99,04
Akzo Nobel 98,80 +1,90 +1,96%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1marcel stamps111100+9.61%
2Kaushik Shah111100+8.11%
3Angel Fernandez111100+6.98%
4Gideon Oberholzer111100+6.15%
5Julian VdM111100+6.13%
6ThreeB Baclon111100+5.41%
7Alwin De Haer111100+4.91%
8Wenruo Ye111100+4.63%
9Epie Dubbeljoe111100+4.17%
10Antonio Balola111100+4.08%
11Hans van der Leeden111100+3.84%
12narayen KR111100+3.26%
13Salvis Lapins222100+3.25%
14Michael Bruggeling1000+3.12%
15Alexandre Dorey111100+3.01%
16Anita Vacca666100+2.92%
17Ties Boer111100+2.51%
18Mostafa El Salmawy111100+2.23%
19Miguel Tejada111100+1.99%
20Stanislav Panchenko111100+1.84%
21Bruno Forget111100+1.76%
22Adrian Sende111100+0.39%
23Michalis Sarris1000+0.36%
24Abdullah Memon2100+0.34%
25Fabiano Paolemilio111100+0.24%
26ziya yılmaz111100+0.05%
27Ricardo Meertens11000%
28Mohamed Ait Bassou1100-0.08%
29Casper Van klinken1100-0.15%
30Herwig van der auwera1100-0.19%
31Gert Velden1100-0.45%
32Antonie Kievit1100-0.57%
33Fabián Escoí22150-0.8%
34A.P. van Houwelingen1000-1.13%
35Arend Wolven1000-1.2%
36Marcel Rodts1100-1.5%
37philippe kessler1100-1.55%
38Nick Slaats22150-1.62%
39JeroenVW1100-1.76%
40Armando Moreira1100-1.87%
41Heleen Korpershoek1000-1.9%
42Jan Olthof1100-1.94%
43Bob Jansen1100-2.37%
44Genesis Herbosana1100-2.66%
45davide garulli1100-3.15%
46ben teo1100-3.6%
47Юлия Шурышева1100-3.72%
48Hristo Dimov1100-4.12%
49jan Appeldorn1100-4.48%
50pierre noel ASSAMOI1100-4.62%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies AKZO

Laat weten wat u vindt van Akzo Nobel NV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Augusto Poloni
Augusto Poloni 18.10.2021 23:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
20-10=3de kwartaal cijfers
Royal Net Cafe
Royal Net Cafe 03.09.2021 22:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Akzo is een frauduleus bedrijf. Ze laten het bedrijf met opzet geld verliezen in Turkije.
Fred bankg
Fred bankg 07.04.2020 17:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
dividend??
Arend Wolven
Arend Wolven 06.03.2020 9:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
62 mag ook, :-)
Arend Wolven
Arend Wolven 06.03.2020 9:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Akzo terug naar 61 zou netjes zijn
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail