Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

XRP/USD - XRP Amerikaanse dollar

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
0,96930 -0,02060    -2,08%
01:29:22 - Real-time Data. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Minor
Basis:  XRP
Quote:  Amerikaanse dollar
  • Volume: 215.549.402
  • Bied/laat: 0,96930 / 0,96940
  • Dagbereik: 0,95450 - 0,98460
XRP/USD 0,96930 -0,02060 -2,08%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Ünal Demirbağ111100+103.41%
2Ayhan Ayhan33266.67+90.53%
3Vitaliy Shumskiy66466.67+86.53%
4ALİ METİN111100+82%
5Cedric Ward33266.67+76.98%
6Alex Bergbauer111100+75.49%
7Sebahattin YİĞİT111100+75.31%
8Igor Stamenkovski111100+74.73%
9Andrej Vagaja111100+73.81%
10HAI MAI111100+73.35%
11Sven Daneel222100+72.09%
12Hüseyin Çetin111100+70.43%
13Herman Bosch111100+69.81%
14Daniel Medina111100+69.54%
15Alec Koshki111100+68.27%
16Kishan Tepan111100+68.18%
17Павел Коробейников111100+68.1%
18Mustafa Koyunlu111100+67.55%
19Gonzalo Grez111100+66.6%
20Celal Tokcan44375+66.4%
21Mike Ward111100+63.72%
22Cem Çoban44375+60.32%
23Ogulcan Güldeniz111100+59.79%
24Oscar Serrano111100+58.67%
25Sedat Yapıcı111100+57.4%
26Simon Model222100+56.36%
27MAHMUT Bayraktutar111100+56.22%
28Dmitrii Salamatin111100+55.82%
29Rameez Ahmad222100+55.47%
30brian musiyiwa111100+54.98%
31Adam Kopiczko44125+53.17%
32Kaan Aslan222100+51.16%
33OMRE TUON111100+50.2%
34Korhan Ozturk44250+49.61%
35Tailored Investment111100+47.47%
36Koray Demir44375+45.14%
37Bob Rock33266.67+43.73%
38sameh Mady111100+43.56%
39Toby Tồ111100+43.18%
40Rs Mur77342.86+40.61%
41Volkan Boduroğlu222100+40.36%
42Seçkin Kaya111100+39.24%
43Dheeraj Kumar111100+39.14%
44Çoko Turko111100+38.64%
45333100+38.33%
46Oğuz Yıldız22150+34.29%
47광진 최111100+33.75%
48Gokhan Sonat111100+33.37%
49Mohammad Abedi33266.67+32.43%
50Danny Kim111100+32.42%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot XRP/USD?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!

Valuta Verkenner

Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Overzicht XRP/USD OKEx

Laat weten wat u vindt van XRP/USD
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Ozkan Yavuz
Ozkan Yavuz 27.09.2021 1:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Xrp is een zware oplichter grafiek want als koop zak die als ik verkoop stijgt die de lucht in .........
Corne Stevens
Corne Stevens 06.05.2021 19:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ripple op de goede weg met de aanvulling op het bestuur.
Bruno Bellinga
Bruno Bellinga 14.04.2021 17:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
XRP still a good investment..
Jean Pierre Damme
Jean Pierre Damme 13.04.2021 16:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Time to list xrp on US exchanges again!
Anderson Maria Joannes De Castro
Anderson Maria Joannes De Castro 03.01.2021 21:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Als de U.S platforms Xrp blijven stoppen en op hold zetten dan zal deze munt tm 22Feb blijven dalen reken maar op 18+- cent. Afwachtend wat op een pofitieve uitslag van de rechtzaak zullen platforms langzaam hun klanten weer toegang geven tot xrp waarna de munt weer in waade gaat
Wil Gommans
Wil Gommans 03.01.2021 21:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
En nu staat de Ripple op € 0.50 ;-)
Kevin Gerritsen
Kevin Gerritsen 03.01.2021 21:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het is XRP de cryptomunt die op €0.60+ staat, en niet het aandeel van ripple het bedrijf.
Jan Bennink
Jan Bennink 21.11.2020 15:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hoever zal het gaan stijgen!!??
issaisaie taoufik
issaisaie taoufik 29.08.2020 23:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik heb 1200 munten gekocht Voor lange termijn
Rutger van Prooijen
Rutger van Prooijen 29.08.2020 23:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik ook,125.000 stuks voor 0.16 ct per stuk.
Bob Vink
Bob Vink 29.08.2020 23:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Rutger van Prooijen dan ga je wel lekker nu 👌🏻
John Willik
John Willik 20.10.2019 21:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
yes sell before swell so I can buy cheap
Kris Kalderwij
Kris Kalderwij 17.10.2019 11:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Sell before swell
Kris Kalderwij
Kris Kalderwij 13.10.2019 22:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Umit Esra
Umit Esra 10.07.2019 18:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vrije val
Collins Ugochukwu Ugwuzor
Collins Ugochukwu Ugwuzor 29.06.2019 18:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
149.0
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail