Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

BCH/PLN - Bitcoin Cash Poolse Zloty

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
649,8 +23,8    +3,81%
22:36:32 - Real-time Data. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Minor
Basis:  Bitcoin Cash
Quote:  Poolse Zloty
  • Volume: 34
  • Bied/laat: 635,3 / 648,4
  • Dagbereik: 613,0 - 650,0
BCH/PLN 649,8 +23,8 +3,81%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Arkadiusz Pac33266.67+73.4%
2Łukasz Ratuszny111100+54.78%
3Miguel Militão111100+48.42%
4Pitark Sujitum111100+35.73%
5husin mohd22221777.27+28.61%
6Maciej Hanczak111100+28%
7Mohammed Said111100+19.45%
8Татьяна Данченко111100+16.93%
9Snaw Snaw111100+16.16%
10Paweł Banach1000+11.84%
11Wojciech Stemplowski22150+3.76%
12Chris Hobart111100+1.4%
13Eli Pots111100+0.01%
14boning tv11000%
15Faanatyk BMW1100-0.25%
16Michał Lachman1000-1.17%
17Paweł Kubić1100-4.72%
18Andrzej Sala1100-6.17%
19FENIX sharky1100-8.66%
20Jarosław Jerzak1100-10.89%
21mehmet kaya1100-13.67%
22Przemyslaw Gałecki1100-13.76%
23Szymon Bireta1100-16.3%
24Adam Treyderowski1100-24.15%
25Lautaro Serrano2200-24.32%
26Wojtek Slesicki1100-24.6%
27Michał Turski1100-25.47%
28jm landaluce14141178.57-48.04%
29Abdullah Kilinç1100-79.73%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot BCH/PLN?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!

Valuta Verkenner

Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Overzicht BCH/PLN Zonda (BitBay)

Laat weten wat u vindt van BCH/PLN
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail