Breaking news
Investing Pro 0
Nieuwjaars-SALE: tot 40% KORTING op InvestingPro+ VAN AANBIEDING PROFITEREN
Sluiten

BCH/EUR - Bitcoin Cash Euro

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
121,38 -4,25    -3,38%
15:25:27 - Real-time Data. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Minor
Basis:  Bitcoin Cash
Quote:  Euro
  • Volume: 636
  • Bied/laat: 121,38 / 121,38
  • Dagbereik: 119,78 - 127,16
BCH/EUR 121,38 -4,25 -3,38%

BCH/EUR Coinbase Pro Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina kunt u onze Bitcoin Cash Euro Coinbase Pro gebruikers rangorde vinden, zoals gerangschikt op leden volgorde op basis van de prestaties van hun sentimenten.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Oscar Rivera322100+56.51%
2Marc Smisse111100+54.19%
3Simone Sedda111100+26.7%
4RickysPanish Offizial111100+23.42%
5davide miccoli111100+22.29%
6Athanasios Gerolymos111100+17.76%
7Klay Vyfhoven111100+15.88%
8marco ricci65240+12.08%
9flat trade111100+11.22%
10Galdor Idron222100+8.31%
11Νεκτάριος Καλαϊτζάκης111100+5.18%
12Sergio Fdez Mor111100+5.16%
13Arnau Martinez111100+3.35%
14Emi Serra44375+2.27%
15Jan Jirasek1100-0.02%
16Matteo Celentano1100-1.52%
17Lander Govaerts1100-5.42%
18francoiss dupuis1100-20.93%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot BCH/EUR?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!

Valuta Verkenner

Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Overzicht BCH/EUR Coinbase Pro

Laat weten wat u vindt van BCH/EUR
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail