Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🟢 De markten zijn met gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Futures sojabonen VS - Jul 2024 (ZSN4)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
1.172,75 -4,50    -0,38%
05:59:30 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Grondstof
Groep:  Agrar
Eenheid:  1 Bushel
  • Vorig slot: 1.177,25
  • Open: 1.177,25
  • Dagbereik: 1.172,75 - 1.180,38
VS Sojabonen 1.172,75 -4,50 -0,38%

Futures sojabonen VS Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun CFDs sentimenten voor Futures sojabonen VS.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Ренат Денисов16161275+21.86%
2Harry Asscrack222100+20.52%
3Jhonathan Ruus99666.67+19.31%
4алексей карасёв13131184.62+18.67%
5Blacklivesmatter lol111100+17.39%
6Kishan Dewani111100+17.18%
7Alcione Teixeira222100+16.54%
8bryan mitch111100+16.51%
9Vincent Ozzimo322100+16.23%
10HITANSH SHAH111100+15.81%
11Иван Гранин111100+15.52%
12Erik Esparza222100+14.72%
13Tiago Deponti33266.67+14.7%
14Rizwan Zaheer111100+14.13%
15sandor kulcsar333100+13.61%
16Nivaldo Georg Junior111100+13.38%
17Jm Talarga99666.67+13.33%
18davide garulli222100+13.26%
19Jamez Bond111100+13.23%
20Marcelo Sguarizi222100+13.09%
21Bob Dillan111100+12.66%
22Michel Bettu55480+12.62%
23Darcio Borri44250+12.41%
24ibrahim şen111100+12.26%
25Diego Bampi Rodrigues222100+12.11%
26Alisa Byro77571.43+11.81%
27Mike Kortz66350+11.75%
28ademir carlos carpenedo111100+11.68%
29희준 박222100+11.68%
30Дим Димет22150+11.54%
31Angel Torres222100+11.46%
32Pedro Torsone111100+11.43%
33Mukesh Sahu333100+11.3%
34piotr glowacki111100+11.23%
35Diego Baldessar55480+11.23%
36Andre Maikoski44375+11.14%
37André Jorge333100+10.85%
38Reda Stambouli222100+10.76%
39Kurt Nurnberger222100+10.62%
40Steven Allen55360+10.41%
41fuat yalınız111100+10.32%
42Kk Hh222100+10.31%
43José Brocco111100+10.28%
44mallikarjuna s varavinaor111100+10.28%
45LIU JIONG66350+10.2%
46Cássio Rodrigues222100+10.19%
47Gabriel Valentini33266.67+10.15%
48HoGun Kim111100+10.09%
49Carlos Trociuk22150+10.07%
50João Cerqueira111100+10.04%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures sojabonen VS

Laat weten wat u vindt van Futures sojabonen VS
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Stefan happyInvestor
happyInvestor 06.06.2019 8:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
lager lager lager laat ze bloeden, short all the way
Joey Stadhouders
Joey Stadhouders 06.06.2019 8:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
haha... weinig geshort ;)
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail